Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Ехолоти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові
Відображення:

Якщо ви любите досліджувати нові водойми - вам буде важко обійтись без такого помічника як ехолот. Навіть на водоймі, де, здається, вам відомий кожен вигин рельєфу - ехолот може Вас здивувати. Ехолоти бувають для ловлі з берега, з човна, вбудовані в закормочні кораблики, чи просто як датчики для зв'язку вашим телефоном.

Основне призначення ехолоту, всупереч усталеній думці, є не пошук риби, а сканування рельєфу дна. Так, всі ехолоти показують рибу, але потрібно розуміти, що вона рідко стоїть на місці, і шляхи її міграції і годування сильно привязані до донного ландшафту - наявності бровок, перекатів, ям, кормових столів, тощо. І найкраще використання ехолоту - це побудова карти рельєфу дна, яка завжди вкаже місце, де живе і годується риба.

Всі наші ехолоти можна використовувати як при риболовлі на відкритій воді, так і під час зимової риболовлі з криги. Сонари витримують нижню межу температури -10 °C.

Якщо в вас ще немає ехолоту - саме час спробувати і переконатись, що технічний прогрес робить риболовлю набагато більш ефективною та результативною. Впіймайте свій трофей з ехолотом від сайту є.риба!

 

Вгору