Прийшла пора холодної води, карась і короп перестали клювати, але Вам хочеться половити рибки? - Рішення є - ловіть хижака. Зі зниженням температури повітря приходить  час для ловлі хижої риби, і найкраще в прохолодній воді почуває себе щука. Риба починає активний пошук їжі, вона все частіше виходить з прибережних водоростей, і починає нагулювати жир перед зимовими холодами.

Ловити щуку в осінню пору року можна по різному - підійдуть практично всі способи ловлі, можна застосовувати різноманітні приманки, експериментувати - хижак як правило активний, і гарно бере приманку. В вересні щука тримається ближче до заростей - їй досить важко прохарчуватись в цю пору, особливо при наявності великої кількості водної рослинності, яка ще не впала на дно. Ловити можна як на живця, так і на спінінгові приманки - блешні, воблери, силікон - підійде все. Ближче до середини осені, з похолоданням води, щука стає більш перебірливою, і Вам прийдеться ще активніше міняти приманку. При цьому в жовтні спостерігається кращий кльов на приманки меншого розміру, великі воблери чи блешні можуть її відлякати.

В цю пору щука активна весь світловий день, причому її активність посилюється до обіду і спадає до вечора. Найкраща погода для ловлі щуки - легкий дощик, помірний слабкий вітер.

Чим ближче до зимових холодів, тим хижаку легше спіймати свою здобич. Біла риба стає менш рухливою, опускається на зимувальні ями - от саме там і потрібно шукати зубату. 
Якщо на початку осені можна було зловити щуку на будь-яку приманку, то в листопадовий період вдалий підбір приманки - це ключ до успіху. Одна приманка може працювати весь день, і принести дуже хороший результат. Також добре працює ловля на живця за допомогою кружків.

Спитаєте, для чого ми це все пишемо? Відповідь проста - в нашому магазині можна придбати все необхідне для щучої риболовлі. Спінінги, котушки, а для початківців - готові риболовні набори, в яких підібрано оптимальні конфігурації оснасток по якості і ціні. А знайти місця зосередження риби вам допоможуть ехолоти.

І ще - незабаром зима, яка також є чудовою порою для ловлі зубатих трофеїв.